התפתחה בי הקשבה מקבילה החוצה ופנימה. נוצר קשב לאינטראקציה, לחומרים שנמצאים בינינו, למה שמאחד אותנו ולא למה שמפריד... הביקורת והשיפוטיות ירדו פלאים... אני חייבת לציין שמאוד הופתעתי מהפשטות בה ניתן להגיע להקשבה זאת ומהיישומיות הרבה שלה...

(א', בוגרת קורס האקומי)

האקומי - קורסים, קבוצות וסדנאות

מה חדש

 • המחזור החמישי של תוכנית הלימודים התלת-שנתית לגישת האקומי ייפתח בשנת הלימודים הקרובה בשיתוף עם "מרכז גוף-נפש". התוכנית נפתחת אחת לשלוש שנים בהנחיית צוות מהארץ ומחו"ל, ומציעה תהליך הטמעה עוקף-אינטלקט של מיומנויות הגישה ההתנסותית.

  תהליך רישום וקבלה לתוכנית:

  לבירורים ולהרשמה, צרו קשר עם "מרכז גוף-נפש" באימייל [email protected] או בטלפון 03-5495149. לאחר מכן תופנו לראש התוכנית לצורך שיחה טלפונית להיכרות ראשונית.

  העבירו ל"מרכז גוף-נפש" דמי רישום וטיפול בבקשה על סך 250 שקלים.

  שימו לב: אין להעביר דמי רישום לפני שיחת ההיכרות הראשונית. דמי הרישום אינם כלולים במחיר התוכנית, ולא יוחזרו במקרה של אי-קבלה או במקרה של ביטול ההשתתפות מצד התלמיד.

  שלחו ל[email protected] קורות חיים קצרים הכוללים שם, שנת לידה, מקום מגורים, עיסוק, ובקצרה: השכלה וניסיון מקצועי.

  אנו ניצור עמכם קשר כדי לתאם ראיון.

  תודה על התעניינותכן/ם בלימודי האקומי.

 • ההרשמה למחזור החמישי של התוכנית נסגרה. לפרטים לגבי הצטרפות לרשימת ההמתנה, אנא פנו למרכז גוף-נפש בטלפון 03-5495149.
 • מאמר חדש: רשום בגוף: על ביטויי הגוף כרקמת חיבור בין הווה לעבר ובין מודע ללא מודע.


קבוצת האקומי לאימהות

קבוצת האקומי לאימהות

גישת הנוכחות האוהבת עוזרת לייצר סביבה אנושית בטוחה ותומכת-התפתחות בכל מקום בו היא מיושמת. הקורס יתנהל בגישה זו ויעניק למשתתפות בו הזדמנות לחוות את עצמן כפי שהן, מנקודת מבט מרעננת ולא פולשנית, ותוך הפניית קשב למורכבויות הוויית האימהות.

לפרטים נוספים »

קורס האקומי למנחים ומטפלים

קורס האקומי למטפלים

מטרתו של הקורס למטפלים היא להפגיש את המשתתפים בו עם העמדה התודעתית המיוחדת להאקומי: גישה של קשב ונוכחות המאפשרת מגע מלא יותר עם החוויה באשר היא, ותומכת באופן מיטבי בתהליך ריפוי הנובע מעצמו.

לפרטים נוספים »

קורס האקומי לצוותי מורים

קורס האקומי לצוותי מורים

גישת האקומי מציעה דרך עדינה וישימה לטיפוח כמה איכויות נפשיות שביכולתן לתמוך במורה ולשרתו. בעזרת תרגילים פשוטים מתנסים המשתתפים בנקודת מבט רעננה על עצמם, על אחרים, ועל האופן בו משפיע מצב התודעה שלהם על מה שהם תופסים ומשדרים. אלה עוזרים למורה לפתח תודעה רגישה ומגיבה, ותורמות ליצירת אווירה בטוחה ותומכת התפתחות בכיתה ובכלל.

לפרטים נוספים »


ניתן להזמין קורס האקומי בקבוצה מאורגנת של 8 משתתפים ומעלה. להזמנת קורס ולפרטים נוספים אנא צרו קשר.