התפתחה בי הקשבה מקבילה החוצה ופנימה. נוצר קשב לאינטראקציה, לחומרים שנמצאים בינינו, למה שמאחד אותנו ולא למה שמפריד... הביקורת והשיפוטיות ירדו פלאים... אני חייבת לציין שמאוד הופתעתי מהפשטות בה ניתן להגיע להקשבה זאת ומהיישומיות הרבה שלה...

(א', בוגרת קורס האקומי)

האקומי - קורסים, קבוצות וסדנאות

מה חדש

 • מה שעובר בינינו: על סביבת הקשב במרחב הטיפולי והבינאישי. מפגש מבוא לגישת האקומי עם המנחה הבינלאומי הבכיר בוב מילאון מקנדה ומיכל ברנע-אסטרוג. יום שישי, 1 במרץ 2019, 10:00-14:30, כפר מונאש. מחיר: 250 שקלים. יש להירשם למפגש מראש. צרו קשר.
 • תוכנית הלימודים התלת-שנתית לגישת האקומי נפתחת אחת לשנתיים או שלוש בהנחיית צוות מהארץ ומחו"ל, ומציעה תהליך הטמעה עוקף-אינטלקט של מיומנויות הגישה ההתנסותית. המחזור הבא ייפתח בסתיו 2019. לפרטים נוספים ולהתייעצות צרו קשר. להרשמה ולתיאום ראיון לחצו כאן.

  תהליך רישום וקבלה לתוכנית:

  צרו קשר עם מנהלת התוכנית במייל , השאירו פרטים ונחזור אליכם לצורך שיחה טלפונית להיכרות ראשונית.

  העבירו דמי רישום וטיפול בבקשה על סך 250 שקלים.

  שימו לב: אין להעביר דמי רישום לפני שיחת ההיכרות הראשונית. דמי הרישום אינם כלולים במחיר התוכנית, ולא יוחזרו במקרה של אי-קבלה או במקרה של ביטול ההשתתפות מצד התלמיד.

  אנא שלחו ל קורות חיים קצרים הכוללים שם, שנת לידה, מקום מגורים, עיסוק, ובקצרה: השכלה וניסיון מקצועי. צרפו אליהם את האישור על העברת דמי הרישום.

  אנו ניצור עמכם קשר כדי לתאם ראיון.

  אנו מודים לכם על התעניינותכם בלימודי האקומי.

 • קבוצת העמקה בגישת האקומי: הדרכה והמשך למידה לבוגרי תוכנית הלימודים.

 • סמינר עיוני בפסיכואנליזה ובודהיזם: על רגישות ופחד, על החזקה ואי-אחיזה. 23 בינואר, גבעת חיים. לפרטים נוספים בקרו בדף הסמינר בפייסבוק.


קבוצת האקומי לאימהות

קבוצת האקומי לאימהות

גישת הנוכחות האוהבת עוזרת לייצר סביבה אנושית בטוחה ותומכת-התפתחות בכל מקום בו היא מיושמת. הקורס יתנהל בגישה זו ויעניק למשתתפות בו הזדמנות לחוות את עצמן כפי שהן, מנקודת מבט מרעננת ולא פולשנית, ותוך הפניית קשב למורכבויות הוויית האימהות.

לפרטים נוספים »

קורס האקומי למנחים ומטפלים

קורס האקומי למטפלים

מטרתו של הקורס למטפלים היא להפגיש את המשתתפים בו עם העמדה התודעתית המיוחדת להאקומי: גישה של קשב ונוכחות המאפשרת מגע מלא יותר עם החוויה באשר היא, ותומכת באופן מיטבי בתהליך ריפוי הנובע מעצמו.

לפרטים נוספים »

קורס האקומי לצוותי מורים

קורס האקומי לצוותי מורים

גישת האקומי מציעה דרך עדינה וישימה לטיפוח כמה איכויות נפשיות שביכולתן לתמוך במורה ולשרתו. בעזרת תרגילים פשוטים מתנסים המשתתפים בנקודת מבט רעננה על עצמם, על אחרים, ועל האופן בו משפיע מצב התודעה שלהם על מה שהם תופסים ומשדרים. אלה עוזרים למורה לפתח תודעה רגישה ומגיבה, ותורמות ליצירת אווירה בטוחה ותומכת התפתחות בכיתה ובכלל.

לפרטים נוספים »


ניתן להזמין קורס האקומי בקבוצה מאורגנת של 8 משתתפים ומעלה. להזמנת קורס ולפרטים נוספים אנא צרו קשר.